خدمات تلویزیون هوشمند پلت فرم Fire TV آمازون که یک تلویزیون هوشمند است به شما این امکان را می‌دهد که به دنیایی از محتوا فراتر از کانال‌های زنده تلویزیونی دسترسی داشته باشید. این به این معنی است که به شما اجازه می‌دهد به دنیایی از فیلم‌ها، سریال ها و محتوای آنلاین دسترسی داشته باشید. برای آشنایی بیشتر با تلویزیون های هوشمند با دیجی جانبی همراه باشید.

خدمات تلویزیون هوشمند دستگاه Amazon Fire TV Stick

خدمات تلویزیون هوشمند مانند Roku، تلویزیون اپل و تلویزیون Amazon Fire TV محبوب تر از همیشه است فهمیدن این موفقیت کار دشواری نیست.
این پلتفرم ها به طور معمول محتوایی از خودشان ارائه نمی کنند بلکه مشتریان خودرا به مجموعه گسترده ای از سایر سرویس ها از جمله Netflix، Hulu، Vuduو حتی یوتیوب متصل می کنندتمام نیازی کاربران برای دسترسی به اکثر این پلترفرم ها دارند، یک دستگاه پخش کننده هوشمند کوچک مانند Fire TV Stick است.
طبق گفته، جن پردهنر مدیر پلتفرم بازاریابی جهانی ، دستگاه Amazon Fire TV Stick در حال حاضر دارای ۳۴ میلیون کاربر فعال ماهانه است.بر اساس ادعای وب سایت معتبرEngadget این نشان دهنده آن است که رشد ناگهانی حدود ۹ میلیون کاربر از اکتبر سال ۲۰۱۸، زمانی که Amazon Fire TV تنها حدود ۲۵ میلیون کاربر فعال ماهانه داشته،اتفاق افتاده است.

خدمات تلویزیون هوشمند FireTv آمازون در حال حاظر بیش از ۳۴ میلیون کاربر فعال ماهانه دارد

بیان علت دقیق این که چی چیز Amazon Fire TV را تا حد زیادی موفق ساخته آسان نیست ، اما یکپارچه سازی سرویس ALEXA با آن تاثیر بسزایی در این جهش داشته است.
آلکسا یک سرویس هوشمند مجموعه آمازون است که مبتنی بر فرمان صوتی می باشد.این فناوری یک دستیار شخصی است که با ادغام با سایر سرویس های آمازون نیاز های مجازی و یا فروشگاهی اغلب کاربران خود را فراهم ساخته.
بنابر این به کمک Alexa وAmazon Fire TV شما می توانید علاوه بر سفارش محصولات و یا تنقلات مانند پیتزا و … از آمازون، تجربه لذت از تلویزیون هوشمند را صرفا با استفاده از صدای خود داشته باشید.
مسئله ای در بین منتقدان محل ابهام است که آیا آمازون کماکان می تواند این رشد را حفظ کند یا خیر. پلتفرم هوشمند تلویزیون Roku که با آمازون نیز در حال رقابت است ، حدود ۲۹ میلیون کاربر فعال ماهانه دارد و بنظر می رسد در صورت غفلت رقیب خود می تواند این شکاف را در ماه های آینده به حداقل برساند.

این مطلب جذاب را از دست ندهید!
نوکیا از نخستین تلویزیون هوشمند خود رونمایی کرد